Články

09_InovacniManagement
Plánujte inovace napříč firmou   

1. Červenec 2017

V dnešní rychlé době už zaměření se na produkty nebo zlepšovatelské hnutí ve výrobě nestačí. Je nezbytné uvažovat o inovacích celých byznys modelů (jak jinak budeme jako firma podnikat), obchodních modelů a procesů. To je jedním z důvodů, proč firmy začínají vyvářet pozici ředitele pro inovace. Jeho úkolem je inovace uchopit jako řízený proces napříč celou firmou. Jaké otázky by si firmy měly položit?

motivace
Má to vlastně smysl..? Dost! Přestaňte pochybovat!   

13. Říjen 2016

Nevěřte tomu, když vám někdo říká, že to nedokážete. Dokážete cokoliv, stačí jen chtít. A pokud víte, co chcete, dokázali jste to nejdůležitější. Úspěšní lidé mají totiž podle průzkumů nejenom odhodlání, ale i silné rozhodovací schopnosti.

bubliny-dohromady
Jak si udržet vnitřní rovnováhu “Vyrovnanost & Troufalost“   

8. Srpen 2016

Koncepce Vyrovnanost & Troufalost nabízí možnost, jak si zachovat vnitřní rovnováhu a může také pomoci při řešení každodenních situací v zaměstnání i mimo něj.

inovativni-01
Byznys chce vyšší dynamiku. Cestou je koncept inovativní firmy.   

26. Červenec 2016

Světem hýbou vlivy přepisující pravidla konkurování. Digitální revoluce, význam a charakter „nových“ trhů s největším potenciálem, síla jednotlivce, generace Y a Z a jejich jiný styl myšlení, konfliktnost a chaos.

K42
Karel IV. byl bezesporu inovativním leaderem své doby a stojí za to dozvědět se o něm více   

11. Únor 2016

Letošní rok je významný také tím, že oslavíme 700. výročí narození Karla IV. Proto jsme se rozhodli podpořit divadelní představení „Král český a císař římský Karel IV „ a pomoci s propagací do měst, škol a firem a případně pomoci s organizací akce. 45 minutové představení, které může být u vás ve firmě, ve školách s kterými spolupracujete nebo v jakémkoliv kulturním zařízení.

The man steering a sailboat while sailing.
AKADEMIE PRO INOVATIVNÍ LEADERY VZBUZUJE ZÁJEM – nejčastější otázky   

5. Únor 2016

Každý manažer s potenciálem stát se členem vedení firmy by měl vedle klasických manažerských dovedností rozvíjet svoji schopnost být inovativním leaderem. Absolvování akademie bude také užitečné pro členy inovačních týmů ve firmě.

DNA_inovativniho_leadera
LENKA FILIPOVÁ: CESTA K ROLI INOVATIVNÍHO LEADERA JE OTEVŘENÁ KAŽDÉMU   

29. Leden 2016

Rok 2015 jsem věnovala přípravě akademie pro inovativní leadery. Od některých lidí jsem zaslechla názor, že vlastnosti inovativních leaderů jsou často vrozené, a proto je takových lidí málo.

Vaše startovací pole inovativního leadera.
PRVNÍ MŮŽETE BÝT JEN JEDNOU. UNIKÁTNÍ AKADEMIE PRO INOVATIVNÍ LEADERY STARTUJE   

15. Prosinec 2015

Od manažerů a majitelů firem často dostáváme otázku: „Jak si můžu inovativního leadera vychovat?“ Jedna z cest se nyní otevírá. Nábor do prvního ročníku unikátní AKADEMIE PRO INOVATIVNÍ LEADERY právě startuje.

INOVATIVNÍ LEADER VÁS ODLIŠÍ OD KONKURENCE
KDO JE INOVATIVNÍ LEADER   

18. Září 2015

Za 25 let historie firmy jsme realizovali projekty pro 2000 klientů z komerčního sektoru, veřejné správy, škol a neziskových organizací. Potkali jsme se s celou řadou osobností, které je možné považovat za inovativní leadery. Když jsme poskládali jejich znalosti, dovednosti a přístup, znikl nám profil člověka..

INOVATIVNÍ LEADER VÁS ODLIŠÍ OD KONKURENCE
INOVATIVNÍ LEADER VÁS ODLIŠÍ OD KONKURENCE   

8. Září 2015

Ročně se pohybujeme ve stovce firem a je až zarážející, jak je všude stejná situace. Ve firmě převažují zaměstnanci, kterým vyhovuje, že jedou v zajetých kolejích a nechtějí se moc měnit a dále na sobě pracovat. Je pro ně velmi obtížné podívat se na firmu nově, netradičně.